Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brest Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brest Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brest Letiště miniguide

Brest Letiště
Půjčovna Aut Brest Letiště

Brest Bretagne Airport (BES) se nachází 10,2 km severovýchodně od Brestu. Existují autobusy mezi letištěm a Brest, ale protože jsou odjezdy časté taxi může být dobrá volba. Avis, Europcar, Hertz, National a Sixt jsou přítomni na letišti a nabízí pronájem auta.  Po čtyřech letech výstavby byl Brest Bretagne letiště v roce 2007, je připravena přivítat od 1,4 milionu cestujících ročně. Kolem osmi leteckých společností poskytujících služby na letiště, hlavní dopravce Air France. Pracuje především pro vnitrostátní lety, existuje pouze pravidelná mezinárodní lety do Británie. Existuje několik charterové lety z Brest Bretagne letiště. Pouze charterové trasy, které jdou po celý rok, je Palma, zatímco například ve Španělsku je pouze zájezdy v létě, a na Tenerife jen v zimě. Brest Bretagne letiště má bezdrátový internet a ATM. Má čtyři prodejny a tři restaurace. Letiště nabízí speciální službu pro děti cestující sám.