Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brest

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brest zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brest miniguide

Brest
Půjčovna Aut Brest

Brest se nachází v severozápadní části Francie – v Bretani.Město patří k ministerstvu Finestere a má 144.548 obyvatel (2006). Od té doby, 1600s, tam byl vojenskou námořní základnu zde. Dnes je provozován v rámci NATO. Brest je také důležité obchodní a průmyslové město.

Mezi památky je Pont de Recouvrance – svislý hevebro Penfeld přes řeku, postavený v roce 1854. To spojuje významné kulturní a historické ulice Rue de Siam s okresním kvart třídy Recouvrance. Jiné populární atrakce v Brestu je také středověkých staveb Le Château de Brest a Tour Tanguy. Tyto dvě památky jsou naproti sobě na opačných stranách řeky Penfeld – a oba domy historické muzeum oddělení.

Jinak, město má řadu dalších turistických atrakcí nabízí: námořní objev centrum Oceanopolis, botanická zahrada Conservatoire National de Brest Botanique a umění muzeum „Musée des Beaux-Art.

Existuje několik oblastí, ve městě s pěknou pláží, které lákají jak locals tak turisty. Také zajímavé jeskyně a žulové skály, je tady, a kromě plavání, nabízíme také aktivity jako například jachting a rybaření.

Nejbližší letiště je Aéroport Brest Bretagne, umístil právě u města.