Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Valence

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Valence zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Valence miniguide

Autopůjčovna Valence
Půjčovna Aut Valence

Valence je město v jižní Francii, 100 kilometrů jižně od Lyonu.Valence je hlavním městem departementu Drôme v regionu Rhône-Alpes. Tam jsou cca. 65.000 obyvatel, ve městě, 130.000 s předměstími.

Valence byla založena v roce 121, a stal se biskupem v 300 je. V 1100s město bylo kapitál   Vévodství Valentinois.Valence je důležitým obchodním městem v údolí Rhôny, která je bohatá na ovoce a zeleninu. Město je známé pro výrobu klenot. K dispozici je románská katedrála, Cathedrale St Apollinaire z 1095 Kostel je památkou Pius VI, kdo zemřel u Valence v roce 1799. V katedrále knihovna je římské starožitnosti, a obrazovou galerii. Návštěvníci se mohou také vydat na procházku do místního parku, Parc Jouvet, nebo se kanál. Mezi město je kulinářské speciality patří Le Suisse, 200-rok-starý recept na chleba s pomerančovou marmeládou. Město také má několik druhů čokolády.

Valence Chabeuil letiště je šest mil od Valence, a letiště, Lyon Saint-Exupéry 89 km.