Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lorient

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lorient zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lorient miniguide

Autopůjčovna Lorient
Půjčovna Aut Lorient

Lorient se nachází v severní Francii, ca. 135 km jihovýchodně od Brestu.Lorient se nachází v oddělení Morbihan v Bretani, na řece Scorff v Atlantiku. Cca. 59.000 obyvatelé žijí ve městě, které je Brittany je čtvrté největší město a jeden z nejvýznamnějších francouzských rybářských přístavů.

Lorient byl založen v roce 1666 tím, obchodníci, kteří obchodovali s Indií. Město bylo významným přístavem v koloniálních časech. Během druhé světové války bylo německé ponorkové základny a několik bombových útoků zničil město téměř úplně. V Lorient je Musée de la Compagnie des Indes zabývající se koloniálních časů.Návštěvníci mohou také jít na výlety, nebo jít ven na Ile de Groix. V létě město hostí mezinárodní festival keltské, festival interceltique de Lorient, s keltskými, klasiky, folku, jazzu a rockové hudbě a také malíři, spisovatelé a sochařů, jako jsou Lorient nabízí aktivity jako je jízda na kajaku, parašutismus a plachtění abychom jmenovali alespoň některé.

Nejbližší letiště je Lorient jižní Bretaně u Lann Bihaoue.