Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montpellier Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montpellier Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montpellier Letiště miniguide

Montpellier Letiště
Půjčovna Aut Montpellier Letiště

Montpellier – Méditerranée Airport (MPL) se nachází 7 km jihovýchodně od Montpellier. Tam je autobus, který jezdí mezi letištěm a Montpellier, ale není to často případ, že taxi je dobrá volba. Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt nabízí CITER auto. V roce 2005 navštívilo více než 1,3 milionu cestujících, Montpellier – Méditerranée letiště. To je podáváno Air France, ale především nízkonákladové letecké společnosti jako Ryanair a easyJet. Většina destinací ve Francii, s přibližně 14 denní odlety do Paříže.Existují mezinárodní linky do LondýnaMadriduFrankfurtu nad Mohanem aAmsterodamu. Navzdory skutečnosti, že letiště je malé, to je dobrý výběr obchodů. Tam jsou, mimo jiné, specializovaný obchod pro francouzské víno. Letiště má dvě kavárny / bary a gurmánskou restauraci. Montpellier – Méditerranée letiště je také vybaven bezdrátovým připojením na internet, bankomat, business centrum a hotel u vchodu na letiště.