Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Avignon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Avignon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Avignon miniguide

Avignon
Půjčovna Aut Avignon

Avignon se nachází na levém břehu řeky Rhôny, v severní části Provence v jižní Francii – konkrétně v oddělení Vaucluse.Město má cca. 95.000 obyvatel, ale jeden vezme celou metropolitní oblast, populace roste téměř dvakrát tolik.

Avignon Nejstarší se datuje do starověku, ale město mělo jeho rozkvětu v rané fázi 1300 – což je období, kdy byl papežský bydliště. Od té doby také pramení Avignon nejslavnější stavby: Palais des Papes (Papežský palác).

Jinak, tam je mnoho historických památek a dalších památek v Avignonu. Mezi nejoblíbenější je most Pont d’Avignon, středověká pevnost Valech a katedrály Notre Dame des Doms (s papežem John 22s Mausoleum). Tam jsou také množství různých muzeí ve městě.

Mezi akce, které čerpají lidé tady, v první řadě, je uvedeno na festivalu Avignon. Tam je velký, mezinárodní divadelní festival se koná každé léto zde od roku 1947. U jeho vrcholu, přes 100.000 návštěvníků tohoto festivalu.

Nejbližší letiště je Aéroport d’Avignon-Caumont, ca. 8 km. jihovýchodně od města.