Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Laon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Laon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Laon miniguide

Autopůjčovna Laon
Půjčovna Aut Laon

Laon je město 45 km severozápadně od Remeše, a 200 kilometrů severovýchodně od Paříže. Laon je hlavním městem departementu Aisne, Picardie v okrese. Cca.26.000 obyvatelé žijí v obchodním Laon.

Laon se nachází ve strategické výšky v povodí Paříži a byla opevněna již v době římské, kdy se město šel pod názvem Laudunum. Laon dostal královské rezidence na 900 je. Mezi hlavní městské budovy, najdeme krásné katedrály Notre Dame, která byla zahájena v roce 1155 Mělo by být jedním z nejlepších francouzských gotických katedrál. V Laon je také Saint-Martin kostel, postavený v roce 1100-1300 to je osmiboká kaple chrámu pán z 1100s, která dnes sídlí muzeum umění, a biskupský palác od 1100s, který slouží jako paláce spravedlnosti. Laon má automatickou lanovka, Poma 2000, která spojuje horní město s historickým centrem, se spodní část Laon.

Nejbližší letiště je Remeš-Champagne, 42 km od centra Laon.