Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cherbourg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cherbourg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cherbourg miniguide

Autopůjčovna Cherbourg
Půjčovna Aut Cherbourg

Cherbourg-Octeville je město v Normandii v severní Francii. Ve městě se nachází severozápadně od Caen v oddělení Manche, na severním pobřeží poloostrova Cotentin. Cca. 41.000 obyvatelé žijí ve městě. Cherbourg-Octeville je město a 3,7 km dlouhý vlnolam-, který chrání rušném přístavu. Odtud je trajektové spojení do Southamptonu, Anglie.

Města Cherbourg Octeville a byly sloučeny v roce 2000. Cherbourg je možná nejlépe známý jako mořský přístav. Titanic měl jeho první přístavu ve městě po odchodu od Southamptonu, Anglie. Již v 14. Louis době, kdy byl postaven válečný přístav Cherbourg. To bylo dokončeno v roce 1858, ale byl zničen v roce 1944. Cherbourg je pravděpodobně město, které Římané nazývali Coriallum. Město má zajímavostí, jako kostelní věž kostela Sv. Martina v Octeville, a sochy ve městě je bazilika. Klášter od 1145 je pod restaurování. Raval paláce v renesančním stylu, má nádherné zahrady s velkým stromy a jezery. Thomas Henry Art Museum je také tady.

Cherbourg-Maupertus letiště je cca. 11 km východně od Cherbourg-Octeville.