Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pertuis

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pertuis zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pertuis miniguide

Autopůjčovna Pertuis
Půjčovna Aut Pertuis

Pertuis je město v jižní Francii, 20 km severně od Aix-en-Provence.Město se nachází v Provence-Alpes-Côtes-d’Azur, a je hlavním městem Vaucleuse ministerstva.Žijeme cca. 19.000 obyvatel.

Pertuis byl kolem roku 981, zatímco v 1200s byl postaven hrad zde. Pertuis je malé městečko s dobrou nákupní a tradiční centrum s úzkými uličkami a mnoha fontánami od 1600-1900 má.   Město má i nadále od středověku: věž s hodinami od 1300s, části 1400-století tvrz a pozůstatky 1600-století hrad. Zde turistická informační kancelář.Návštěvníci se mohou mimo jiné jízda na kole, plavání nebo turistika v údolí řeky Durance. Pertuis je tržní den v pátek, a na začátku června město hostí přehlídku květin, Corso Fleuri. V březnu 7. Datum pořádá provenco, provensálské hody. Pertuis je dobrým výchozím bodem pro výlety do Avignon, Marseille a Aix-en-Provence. Pertuis se nachází v údolí Rhôny a Côtes de Luberon vína.

Marseille-Provence letiště je cca. 38 km jižně od Pertuis.