Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Le Mans

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Le Mans zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Le Mans miniguide

Autopůjčovna Le Mans
Půjčovna Aut Le Mans

Le Mans je město v centrální Francii, 200 km jihozápadně od Paříže. Le Mans se nachází v okrese Pays de la Loire, kde se řeky a potoky Sarthe Huisne setkat. Město je hlavním městem departementu Sarthe. Počet obyvatel v centru města je na 144.000, 193.000 a předměstí. Le Mans je důležitým železničním a křižovatky.

Le Mans byl důležitým obchodním centrem v římských časech a ve středověku. Město je keltského původu a byla volána v římských časů Vindinum.   Ve městě je možná nejlépe známý pro jeho závodní dráha, která se nachází mimo Le Mans. To má 24-hodinová se konají od roku 1923, a to je také muzeum auto na trati. Ve starém městě je St Julien je katedrála od 1000-1200, který je jedním z největších katedrál ve Francii. Starého města je také velký palác, Palais de Comtes du Maine a ruiny římských lázní od 300 to.

Nejbližší letiště je Paříž Charles de Gaulle 207 km od Le Mans. Tam je vlak TGV z letiště do Le Mans.