Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Limoges

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Limoges zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Limoges miniguide

Autopůjčovna Limoges
Půjčovna Aut Limoges

Limoges je město v regionu Limousin na řece Vienne. Limoges je kapitál Haute-Vienne. Cca. 133.000 obyvatel žije ve městě, zatímco předměstská populace 174.000 zde.

Limoges byl založen jako cca Augustorium. 10 roků e. Kr. Římany. Město má trosky z římských dob. Divadlo amfiteátr byl jeden z antiky je největší svého druhu v Galii.Limoges také má několik krásných středověkých staveb, jako je Saint-Michel-des-lvi, kostel 1400s, Saint-Etienne Katedrála 1273. V druhém, který byl dokončen v roce 1888, je osmiboká zvonice, vize. Biskupský palác v barokní z období kolem roku 1700 pracuje dnes jako muzeum. Limoges je znán pro mít jeden z předních francouzských porcelán průmyslu. Není divu, oba keramiky a hrnčířství škola škola zde. Limoges je také známý pro jeho emaljeindustri a emaljemalerier od 1500s. Mezi zajímavosti je kryptě sv bojových, s několika pohřebišť.

Nejbližší letiště je Limoges-Bellegarde, osm mil od Limoges.