Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Annecy

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Annecy zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Annecy miniguide

Autopůjčovna Annecy
Půjčovna Aut Annecy

Annecy je město v východní Francie. Ve městě se nachází 33 mil jižně od Ženevy, na severo-západním konci 14-míle jezera Annecy. Annecy je kapitál Haute-Savoie.Město má cca. 50.000 obyvatel ve městě, s 137.000 předměstí. Více kanálů procházející středem města.

Annecy je turistické město nacházející se v severní části francouzských Alp. Středověkého města byl kolem hradu z roku 1400s. Město bylo významným centrem katolické reformace, a zde je pozdně gotická katedrála. Annecy byl ve francouzských rukou v roce 1860. Na počátku srpna, pořádal festival u jezera s ohňostrojem a zábavou.Město je také známé pro jeho animace festival, který se koná v červnu každého roku.

Annecy Letiště – Meythet lokalizoval šest kilometrů od centra města Annecy, Ženeva, zatímco letiště je 50 mil daleko. Existují autobusy mezi Ženevou a Annecy.