Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Geneva Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Geneva Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Geneva Letiště miniguide

Geneva Letiště
Půjčovna Aut Geneva Letiště

Ženeva Cointrin Mezinárodní letiště (GVA) leží 5 kilometrů severně od Ženevy. Je to velmi zvláštní letiště, protože to má i francouzské a švýcarské části.   Nejjednodušší způsob, jak se dostat na az letiště, a to jak z Francie a ze Švýcarska, je vlakem.Cesta vlakem z letiště Ženeva trvá 8 minut a od Ženevy mohou cestovat do mnoha různých destinací v Evropě. Auto švýcarské sekce nabízí Alamo, Avis, Budget, Europcar, Hertz, dovolená Auto   a národní.Avis, Europcar, Hertz a National Car Rental společnosti jsou zastoupeny ve francouzské části letiště.

V roce 2009 11.324.141 cestujících navštívil Ženeva Cointrin mezinárodním letištěm. To je hlavní základnou pro společnosti EasyJet a Flybaboo.    Ženeva Cointrin mezinárodní letiště má velmi dobrý výběr obchodů a restaurací. Tam je asi 50 obchodů, včetně duty-free, 9 restaurací a 14 kaváren a barů. V letním období je otevřená terasa u jedné z restaurací. To má bezdrátové připojení na internet, zasedací místnosti a konferenční centra.