Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Švýcarsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Švýcarsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Švýcarsko miniguide

Švýcarsko
Půjčovna Aut Švýcarsko

Švýcarsko (7,5 milionů obyvatel v roce 2009) se nachází ve střední Evropě a má společné hranice s Německem, Lichtenštejnsko, Rakousko, Itálie a Francie. V zemi je organizována jako federální stát složený z 26 států (kantonů). Jedná se o rozmanitosti, která se odráží i skutečnost, že tato země má čtyři úřední jazyky: němčina, francouzština, italština a rétorománština.

Scenérie ve Švýcarsku je úchvatný – a země je hlavním lákadlem. Prostřední část je ovládána v rovinaté krajině s kopci a mnoha krásných jezer, zatímco na severu a jihu jsou vysoké hory (pohoří Jura a Alpy). V zemi je nejvyšší hora – Dufourspitze v masívu Monte Rosa – leží v Alpách. Charakteru a umístění dělali Švýcarsku jeden z nejpopulárnějších evropských lyžařských zemí, kde oblast kolem Svatý Mořic a Davos patří mezi nejznámější.

Hlavní město Bern (127 tisíc obyvatel) se nachází v němčině-mluvící části země.To také dělá Basilej (166.000 obyvatel) a největší město země, Curych (380.000 obyvatel, 1,3 milionů v městské oblasti).Největší město ve francouzsky mluvící části je Ženeva (187.000 obyvatel), kde několik mezinárodních organizací má své sídlo (Červený kříž, EFTA, WHO a OSN Evropský úřad).

Největší letiště ve Švýcarsku se mezinárodního letiště v Curychu (Kloten) – ale to je také důležité mezinárodní letiště v Bernu a Ženevě.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut ve všech hlavních turistických destinací ve Švýcarsku, včetně CurychBern a Montreux. Ceny jsou pečlivě srovnány z několika společností. To zaručuje zákazníkovi zaručenou nízkou cenu na pronájem automobilu ve Švýcarsku.