Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ženeva

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ženeva zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ženeva miniguide

Autopůjčovna Ženeva
Půjčovna Aut Ženeva

Potřebujete si v Ženevě půjčit auto? Ať už jedete na dovolenou, nebo na služební cestu, půjčení automobilu může být praktické a umožňuje vám pohybovat se po městě bez starostí s hromadnou dopravou. Půjčení auta je také populární možností, pokud se chcete vydat na kratší i delší výlety po okolí, k prozkoumání více z regionu a krásné švýcarské krajiny. Doporučujeme si zarezervovat vůz s dostatečným předstihem, abyste si mohli být jisti, že dostanete auto, které vyhovuje vašim konkrétním potřebám. Ceny jsou obvykle nižší, pokud rezervaci provedete předem. 

O Ženevě

Ženeva se nachází v jihozápadní, francouzsky mluvící oblasti Švýcarska a je s počtem obyvatel 187 697 (2009) druhým největším městem v zemi. Jedná se o hlavní město kantonu Ženeva a jeho poloha na obou stranách Ženevského jezera je velmi idylická. 

Město bylo založeno v římských dobách a během celé historie bylo součástí římskoněmecké říše, vlastní republikou, součástí Francie a od pádu Napoleona na počátku 18. století také ústředním švýcarským městem. 

Od roku 1864 je Ženeva sídlem Mezinárodního červeného kříže a dnes je domovem několika sídel mezinárodních organizací, jako je Světová zdravotnická organizace (WHO) a OSN. 

Jednou z hlavních atrakcí města je obří fontána v Ženevském jezeře, Jet d’Eau, která stříká vodní paprsek do vzduchu. Mnoho památek se soustředí ve „starém městě“ La Vieille Ville, a to včetně katedrály Saint-Pierre, jejíž stavba započala v roce 1160, nebo slavného Musée d’Art et d’Histoire. Mezi návštěvníky jsou také oblíbené velké parky Jardin Botanique de Genève a Le Bois-de-la-Bâtie. Oba zahrnují zoologickou zahradu. 

Letiště

Ženevské mezinárodní letiště (GVA) se nachází 7 km severně od centra města a je druhým největším letištěm ve Švýcarsku. V příletové hale najdete několik autopůjčoven, jako jsou společnosti Avis, Budget, Europcar, Hertz, National, Sixt a Thrifty. 

Doprava

Švýcarsko má dobře rozvinutou infrastrukturu a dálnice i silnice jsou většinou na vysoké úrovni. Vzdálenosti jsou z velké části zvládnutelné a s půjčeným autem máte nejlepší možnost prozkoumat více z regionu. Ženeva je obklopena švýcarskou dálnicí A1 a francouzskými dálnicemi A40 a A41. 

Půjčovaná auta musí mít nálepku Autobahn-Vignette, která dokazuje, že jste zaplatili mýtné nezbytné pro jízdu po dálnicích. Bez něj vám bude udělena pokuta, a proto je velmi důležité, abyste si při vyzvednutí auto zkontrolovali, zda je nálepka tam, kde má být, a zda je viditelná. 

Nejvyšší povolená rychlost na švýcarských dálnicích je 120 km/ h , na silnicích 80 km/ h , a v blízkosti měst a osídlených oblastí50 km/ h. 

Povolená hladina alkoholu v krvi ve Švýcarsku je 0,5 promile ve srovnání s nulovou tolerancí v České republice. I přesto doporučujeme, abyste usedali za volant zcela střízliví. 

Nalezení dostupného parkování na ulici v centru Ženevy může být obtížné, ale město má několik podzemních parkovacích garáží a mnoho hotelů nabízí svým hostům parkování zdarma. 

Tipy pro řidiče

Pronájem auta v Ženevě vám umožní vyrazit na vzrušující jednodenní výlety mimo město a do Francie je to autem jen kousek. Nedaleko je také několik malebných vesnic a horských oblastí. 

Dobrým tipem na výlet je návštěva krásného francouzského města Annecy, které se nachází 42 km jižně od Ženevy. Město ležící na jezeře Annecy je známé pro mnoho kanálů protékajících starým městem. Hrad Annecy, postavený mezi 12. a 16. stoletím, je jednou z nejnavštěvovanějších památek města, ale za povšimnutí stojí také vězení z 12. století, Palais de l’Isle, které se nachází na ostrově v řece Thiou. 

Se zapůjčeným vozidlem můžete navštívit také středověké město Lausanne, které se nachází 64 km severovýchodně od Ženevy. Město leží na svahu na severní straně Ženevského jezera a je známé svými krásnými budovami a zajímavými muzei; mimo jiné např. archeologickým muzeem, muzeem umění a nebo dokonce Olympijským muzeum. Mezi další oblíbené památky patří katolický kostel Notre-Dame z roku 1832 a hrad Saint-Marie z 15. století.