Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lausanne

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lausanne zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lausanne miniguide

Autopůjčovna Lausanne
Půjčovna Aut Lausanne

Lausanne se nachází ve francouzsky mluvící části Švýcarska – na severním břehu Ženevského jezera – a je hlavním městem kantonu Vaud (německy: Waadt).Město má 122.284 obyvatel a je švýcarský 5 největší město.

Mezi nejvýraznější památky v Lausanne, je katedrála Notre Dame – monumentální budova, kde nejstarší části jsou z konce 1100 je.

Jinak, město má řadu muzeí v různých žánrech, kde se většina dost speciální, Musée Olympique – dokumentující historii olympijských her (olympijské hry). Skutečnost, že toto muzeum se nachází právě zde, protože Mezinárodní olympijský výbor (MOV) se sídlem v Lausanne.

Lausanne má mnoho zajímavých divadelních a tanečních scén – a každý rok se město hostilo hlavní mezinárodní taneční soutěže Prix de Lausanne.

Nejbližší hlavní letiště je Ženeva Cointrin mezinárodní letiště, nacházející se 63 km jiho-západně podél Ženevského jezera.