Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Curych

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Curych zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Curych miniguide

Autopůjčovna Curych
Půjčovna Aut Curych

Hledáte skvělou nabídku pronájmu automobilu v Curychu? Při návštěvě Švýcarska je velmi praktické používat k dopravě zapůjčené auto, které vám poskytne příležitost vyrazit z města na vzrušující jednodenní výlety. Švýcarsko je destinací, kam můžete vyrazit po celý rok. Nabízí krásnou přírodu, skvělou architekturu a malé idylické alpské vesnice. Nezapomeňte si zarezervovat vůz předem – ušetříte tak čas i peníze. 

Obecně o Curychu

Curych, který se nachází na severu Švýcarska u Curyšského jezera (Zürichsee), je domovem asi 380 000 obyvatel (2014). Jedná se o hlavní město stejnojmenného kantonu a největší švýcarské město. Curych je považován za nejdůležitější hospodářské, průmyslové i obchodní centrum země. 

Z Curychu budete mít nejen fantastický výhled na švýcarské Alpy, ale také se jedná o město s bohatou historii, architekturou a kulturou. Většinu turistických atrakcí – staré domy, křivolaké ulice, obchody, prodejce starožitností a spoustu krásných fontán – najdete ve starém městě. 

Curych nabízí mnoho památek, které můžete navštívit. K nejpopulárnějším patří opera postavená v roce 1891, koncertní sál „Tonhalle“ z roku 1895 nebo muzeum umění „Kunsthaus“ plné maleb a soch. Potom můžete navštívit národní muzeum s kulturněhistorickými expozicemi a Rietbergovo muzeum vystavující sochy a obrazy z Asie, Afriky a Středního východu. Za návštěvu stojí také kostel sv. Petra, jeden ze čtyř největších kostelů ve starém městě. Tento kostel je známý také svým velkým ciferníkem na hodinové věži. 

Pokud cestujete se svými ratolestmi, využijete curyšské atrakce vhodné pro děti, jako je zoo, muzeum hraček, cirkusové muzeum nebo spousta parků a zahrad. 

Letiště

Letiště Zürich (ZRH) se nachází 12 km severně od centra města a je největším švýcarským letištěm. Najdete zde kanceláře všech významných autopůjčoven, jako jsou Alamo, Avis, Budget, Thrifty, Enterprise, Europcar, Hertz, National a Sixt. 

Doprava

Silnice ve Švýcarsku jsou velmi pěkné a dálnice většinou dosahují vysokého standardu. Vzhledem k tomu, že Švýcarsko je malá země, díky pronajatému autu můžete v krátkém čase vidět jeho velkou část. Curych je obklopen třemi dálnicemi: A-1, A-3 a A-4. Zapůjčený vůz bude vybaven nálepkou „Autobahn-Vignette“, která dokazuje, že dálniční poplatky již byly zaplaceny. V případě jízdy bez nálepky dostanete pokutu. 

Rychlostní limit na švýcarských dálnicích je 120 km/h, na ostatních silnicích 80 km/h. Ve městech a vesnicích je obvykle nejvyšší povolená rychlost stanovena na 50 km/h. 

Maximální povolená hladina alkoholu v krvi ve Švýcarsku činí 0,5 promile, zatímco v ČR platí nulová tolerance. I přesto doporučujeme, abyste byli při řízení vždy střízliví. 

Najít volné parkovací místo v ulicích Curychu může být obtížné, protože jsou často vyhrazena pro rezidenty. Ale nepropadejte panice, ve městě je k dispozici deset veřejných parkovacích garáží a některé z hotelů nabízejí parkování pro své hosty. 

Tipy na výlety

Při zapůjčení auta v Curychu můžete podnikat krátké nebo dlouhé výlety. Většina turistů navštíví oblíbenou horu Uetliberg, která se nachází 20 km jihozápadně od centra města a tyčí se do výšky 873 metrů nad mořem. Shora budete mít fantastický výhled na Curych a Curyšské jezero, na vrcholu hory jsou také vyhlídková místa a restaurace. 

Pokud se chcete vydat na trochu delší výlet, můžete jet do malého města Rapperswil, které leží 43 km jihovýchodně od Curychu. Zde najdete několik významných památek, jako je hrad Rapperswil postavený ve 13. století a jeho růžové zahrady či cirkusové muzeum z roku 1919. 

Doporučit můžeme také strávit den ve městě Lucern, které se nachází 52 km jihozápadně od Curychu a má 80 000 obyvatel. Město leží u jezera Vierwaldstättersee a jeho krásné staré centrum s městskými hradbami láká každoročně mnoho lidí. Velkou atrakcí je dřevěný most Kapellbrücke vybudovaný v roce 1333, ale za návštěvu stojí také radnice z roku 1606 (její součástí je i muzeum). Asi 15 km jižně od Lucernu se nachází hora Pilatus (2132 metrů nad mořem), na jejíž vrchol budete mít možnost vyjet kabinovou lanovkou.