Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lucerne

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lucerne zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lucerne miniguide

Autopůjčovna Lucerne
Půjčovna Aut Lucerne

Lucern (francouzský: Lucerne), který je hlavním městem kantonu se stejným názvem, který se nachází v Švýcarsko – podle Vierwaldstättersjøen (Lucerne).Město má 57.890 obyvatel, nejvíce Němec-mluvit. Z města má výhled na známou Rigi a Pilatus hory. A zaměstnanost, kde vrchol je 2132 m, jsou spojeny zařízení trati (svět je nejstrmější).

Lucern je jedním z nejoblíbenějších turistických měst ve Švýcarsku a má mnoho památek, aby zobrazoval. Jedním z nich je kaple (kaple Bridge) od 1333. Přímo na nalezení Wasserturm – 34 m vysoká vodárenská věž z kolem roku 1300, který je jedním z nejvíce fotografovaných památek Švýcarska.

Museggmauer, který se skládá ze tří věží, které byly původně součástí starých městských hradeb z 1300s, je také populární atrakce. V jedné z věží (Zytturm) nalezen nejstarší hodiny (z 1535).   V opačném případě Altstadt („Staré město“) samo o sobě je atrakcí – s počtem zachovalých historických budov. V jednom z parků, najdeme zvláštní památník, který je vytesán do skalní stěny – 6 m dlouhý lev reliéf (Löwendenkmal) dánského sochaře Bertel Torvaldsen.

Moderních budov musí KKL (Kultura Kongresszenter und Luzern) je zmíněn. Zde najdete koncertní sál s prostorem pro 1800 lidí, což je považováno za jedno z nejlepších.

Nejbližší letiště je Flughafen Curychu, 52 km severovýchodně od Lucernu.