Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Zürich Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Zürich Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Zürich Letiště miniguide

Autopůjčovna Zurich Letiště
Půjčovna Aut Zürich Letiště

Zurich Airport (ZRH), také volal hadřík letiště, nacházející se 10 km severně od Curychu. K dispozici je vlakem, tramvají a autobusem mezi letištěm a Curychu. Avis, Budget, Europcar,

Národ / Alamo, Hertz a Sixt autopůjčoven nabízejí své služby na letišti. Všechny jsou umístěny v nákupní zóně na letišti na úrovni 1

Více než 22 milionů cestujících navštívil letišti v Curychu v roce 2008. letiště je hlavní základnou pro Swiss International Air a Edelweiss Air, což jsou společnosti, které působí nejvíce

destinace, a firma Lines. Zurich Airport je zdobí se s mnoho ocenění, včetně ocenění za to, že Skytraxs mezi 10 nejlepších letišť na světě v roce 2009, Business Traveller Ocenění cenu za nejlepší evropský letiště v roce 2009.

Zurich Airport má velmi dobrý výběr kaváren, barů a restaurací a vlastní nákupní středisko. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu, banka, pošta, lékařské ordinace, zubní kliniky, modlitební místnost, různé salonky i pro obchodní účely. Hilton Zurich Airport, Mövenpick Hotel Zurich Airport-a Best Western Hotel Airport se nachází na letišti.