Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lugano

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lugano zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lugano miniguide

Autopůjčovna Lugano
Půjčovna Aut Lugano

Lugano se nachází v jižním Švýcarsku, poblíž hranic s Itálií – Italská-mluvící kanton Ticino.Města – který má 53.000 obyvatel – se nachází také na jih od Alp, jezero Lago di Lugano.

Lugano je populární letovisko, které je v neposlední řadě vzhledem k blízkosti krásného jezera Lago di Lugano – a teplé, slunečné léto zde. Průměrná teplota vody v jezeře je pak mezi 19 a 24 ° C, a mnoho krásných pláží – v případě, hotely a restaurace jsou v blízkosti – se zdá být velmi atraktivní pro mnoho turistů. Takže si mnoho příležitostí pro výlety lodí po jezeře.

Architektonické památky ve městě sám o sobě musí být především katedrála San Lorenzo od 1400 je uvedeno. A z mnoha muzeí Lugano jsou Museo delle Kultura v unikátní pozici. To bylo otevřeno v roce 1998 v krásném bývalý panský dům, který je idylicky nachází jen kousek od nábřeží.

Lugano letiště je menší letiště na okraji města, který má mezinárodní pravidelné letecké dopravy – včetně do některých destinací v Itálii, Francii, Německu a Anglii.