Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montreux

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montreux zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montreux miniguide

Autopůjčovna Montreux
Půjčovna Aut Montreux

Montreux je město s 23.800 obyvateli (2008), který se nachází ve francouzsky mluvící kanton Vaud (německy: Waadt) – konkrétně v severovýchodním konci Ženevského jezera (Lac Léman), na úpatí Alp

Město je primárně známý pro jeho mnoho populárních kulturních festivalů a koncertů. Slavný Montreux festival „pro televizní inscenace (oficiální název: Rose d’Or) se zde konala v období 1958-2003, kdy byl přesunut do Lucernu.

Další významnou mezinárodní akcí je každoroční Montreux Jazz Festival. Montreux Casino musí být také uvedeno, že v roce 1971, byl přestavěn po vyhořelo během koncertu svět-slavný rockový umělec Frank Zappa. Další rocková hvězda, Freddy Mercury (1946-1991), zpěvák skupiny Queen, má svou vlastní sochu v blízkosti břehu Ženevského jezera.

Oblíbené památky: 5 km jižně od Montreux, částečně ve vodě, je impozantní středověký hrad, zámek Chillon, kde je i muzeum. A pro ty, kteří chtějí jednoduchý způsob, jak se na vrchol hory Rochers de Naye (2.045 m), je procházka s výraznou hřiště zařízení, která přepravuje cestující do 10 km od Montreux line doporučit.

Nejbližší letiště je Ženevě Cointin mezinárodní letiště, které se nachází 85 mil na západ / jihozápadní Montreux.