Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sierre

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sierre zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sierre miniguide

Autopůjčovna Sierre
Půjčovna Aut Sierre

Sierre je malé město ve švýcarském kantonu Valais (francouzský: Valais), a má 15.400 obyvatel (2008). Sierre se nachází jihozápadně od země, a je dvojjazyčné město – kde to je mluvené ve francouzštině a němčině.

Město má velký turistický provoz po celý rok a je výchozím bodem pro outdoorové aktivity ve Val d’Anniviers – údolí ve švýcarských Alpách.

Sierre je oblíbené lyžařské středisko s velkým lyžování a snowboarding příležitosti. Z města má připojení k Crans-Montana (francouzský: Crans sur Sierre) přes lanovkou. Crans-Montana se nachází na náhorní plošině na Sierre – cca. 1500 m – pokud máte dobrý výhled na Alpy a Pennine zejména Weisshorn – který se tyčí 4505 m.

Města nejcennějších staveb jsou krásné radnice a kostel svaté Kateřiny – oba z roku 1600. Dalším turistickým lákadlem je Château de Villa – architektonický komplex 1500s. Château de Villa má osmiboká věž a velkolepý vstup, a uvnitř můžete navštívit skvělé restaurace a vinárna.

Kromě toho mohou turisté navštívit muzeum vína „Musée de la Vigne Valaisan du Vin“.

Nejbližší hlavní letiště je Ženeva-Cointin mezinárodní letiště, nacházející se 176 km západně od Sierre.