Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chur

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chur zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chur miniguide

Autopůjčovna Chur
Půjčovna Aut Chur

Alpském městě Chur (cca 35.000 obyvatel v roce 2009) je hlavním městem kantonu Graubünden v západní části Švýcarska. Město se nachází 593 m nad mořem – v Alpenrhein Valley. Většina obyvatel má němčinu jako svůj mateřský jazyk.

Chur je nejstarší město ve Švýcarsku, a je zmíněn jako hlavním městem římské provincie Raetia prima již v roce 15 př. nlKr. Centrum města je Postplatz, která spojuje auto-Altstadt (staré město), s více moderní části centra. Záznam v blízkosti náměstí je dobře navštívil Bündner Art Museum.

V Altstadt, která si zachovala mnoho ze svého středního věku-charakter, tam je několik budov na celostátní, švýcarský seznam důležitých míst – včetně tři kostely Nanebevzetí Panny Marie, svatého Martina a sv Luzia.

Nejbližší mezinárodní letiště je Flughafen Curych, který se nachází cca. 119 km západně od Chur.