Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Basilej Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Basilej Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Basilej Letiště miniguide

Autopůjčovna Basilej Letiště
Půjčovna Aut Basilej Letiště

Basilej Letiště (BSL), oficiálně nazvaný EuroAirport Basilej-Mylhúzy-Freiburg, který se nachází 8 km severovýchodně od Basileje, 25 km jižně od Mylhúzy ve Francii, stejně jako u Freiburgu v Německu. Existují autobusy mezi 3 městech a na letiště a plánované železniční spojení. Autopole půjčovny, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt CITER jsou zastoupeny ve 3. patro jak francouzské a švýcarské části letiště.

4.270.000 cestujících navštívil Basilej letiště v roce 2007. Je to jeden z mála letišť na světě, který je provozován ve spolupráci těchto tří zemí, Švýcarska, Německa aFrancie, a je rozdělena do švýcarské a francouzské části. 21 různých aerolinií z letiště. Výběr kaváren, barů a restaurací jsou dobré, a tam je několik duty-free obchody. Ostatní vybavení patří bezdrátový přístup k internetu za poplatek, dětský koutek, ATM a konferencí – business class. Nejbližší hotel se nachází na francouzské straně, v hotelu Formule 1 Aeroport Bale.