Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Basilej

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Basilej zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Basilej miniguide

Autopůjčovna Basilej
Půjčovna Aut Basilej

Basilej se nachází v severozápadní části Švýcarska – přímo na hranicích s Německem a Francií. Přestože je v vnitrozemí, protože lodní spojení do moře přes řeku Rýn, která protéká centrem. Množné číslo jazykem je němčina Bernu. Město, které má cca. 180.000 obyvatel (téměř 700.000 s předměstími), je třetí největší ve Švýcarsku – a hlavním městem kantonu Basilej-Stadt. To je zvláště známý pro jeho rozsáhlé chemický a farmaceutický průmysl.

Jednou z atrakcí ve starém městě Rathaus Basilej (radnice), s kořeny zpátky do 1300s (zrekonstruován a přestavěn v 1700s). Je umístěn ve městě je centrální náměstí, kde se každý den, je živé a velmi oblíbené ovoce, zeleniny a květin na trhu. V opačném případě středověká katedrála Münster Basileji, ve červeného pískovce, slavný orientační bod v Basileji. Ve starém městě je jinak množství historických památek.

Basilej je považován za jeden z nejvýznamnějších evropských kulturních měst, a existuje velké množství fascinujících muzeí, galerií a divadel zde. Každé léto město hostí velký, všechny mezinárodní veletrh umění Art Basilej – které lákají majitelé galerie a uměním z celého světa.

Mezinárodní letiště EuroAirport Basilej-Mylhúzy-Freiburg je umístěn ve Francii, jen 6 km severně od centra Basileje.To je hlavní letiště pro tři města – ve třech různých zemích: Basilej (Švýcarsko), Mylhúzy (Francie) a Freiburg ( Německo ).