Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fribourg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fribourg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fribourg miniguide

Autopůjčovna Fribourg
Půjčovna Aut Fribourg

Fribourg (německy: Freiburg im Üechtland) se nachází v západní části Švýcarska – uprostřed mezi Ženeva a Curych. Města, které je dvojjazyčný (francouzština a němčina), je hlavním městem kantonu se stejným názvem. Fribourg byl grunnagt v 1157 – a má v současné době cca. 34.000 obyvatel.

Hlavní atrakcí Fribourg je starý v centru města, které jako Altstadt v hlavním městě Bern, si zachovala svůj středověký charakter v neporušené hradby města.  Mnohé ze staveb se datují od 1500s. Některé z nich jsou i starší, včetně Katedrála svatého Mikuláše, který byl zahájen v roce 1238

Jinak, na Staroměstské radnici v červeného pískovce je zmíněna mezi architektonické památky. Starého města má idylickou polohu na poloostrově v řece Sarin.

Nejbližší mezinárodní letiště, Aéroport Ženeva Cointrin (138 km jihozápadně od Fribourg) a Flughafen Curych (155 km severovýchodně od Fribourg.