Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bern

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bern zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bern miniguide

Autopůjčovna Bern
Půjčovna Aut Bern

Bern, který má naprostou pravdu v Švýcarsku, je i národa a kantonu Bern kapitálu.Město má populaci cca. 127.000 – což je čtvrté největší ve Švýcarsku. Dominantním jazykem je němčina Bernu.

Většina atrakcí se nachází ve starém městě – který v plném rozsahu, je zařazena na Seznam světového dědictví UNESCO. Kromě zachovalý budov s kořeny ve středověku, existuje celá řada historických studní s 1500-motivy století. Mezi nejznámější stavby ve městě, najdeme tři věže v 1200s měl rysy městská brána: Zytglogge, Käfigturm a Holländerturm.

Jinak, za staré městské rady budování města nejimpozantnějších domu Erlachenhof. Byl postaven v roce 1747. Také, gotický středověký kostel Berner Münster a most Untertorbrücke – a to jak z 1400 – je jedním z hlavních Bern architektonických zajímavostí.

Bern je ve všech ohledech umění a kultury – a mnoho dalších kulturních institucí, je důkazem. Jeden z nejpopulárnějších je Stadt Theater Bern, který zahrnoval jak hraje, opera a balet.

Rodiny s dětmi by zřejmě chtěl také dát přednost výlet do ZOO Tierpark Dählhölzi, pokud takové Pro slavný „dolu medvěda“ (s živými medvědy) – což představuje tradice ve městě, která sahá až do roku 1411.

Bern-Belp letiště, jižně od centra města, je poměrně malá regionální letiště.Nærneste Mezinárodní letiště se nachází v Curychu ( Flughafen Curych ), ca. 125 km severovýchodně od Bern.