Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut St Gallen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve St Gallen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

St Gallen miniguide

Autopůjčovna St Gallen
Půjčovna Aut St Gallen

St Gallen se nachází v severovýchodní části Švýcarska a je jedním z největších měst v zemi, s 74.900 obyvateli (2008).Společnost byla založena v 600s, a má několik kulturních a historických památek. Kromě toho, St Gallen je důležitým dopravním uzlem.

St Gallen leží v údolí na 700 metrů – se pohoří Appenzell v okolí. Nejvyšším bodem je vrchol Säntis na 2502 m. Jsou zde dobré možnosti pro aktivní odpočinek v horách, a jeden může vzít lanovkou až na Säntis z Schwägalp.

Největší turistická atrakce v St Gallen, je římskokatolická katedrála „Stiftskirche St Gallen“ z roku 1755. V období 1766 – 1805 bylo opatství kláštera kostel sv Gallen.Kostel je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Ostatní památky města patří Textilní muzeum, historické a etnografické muzeum, Muzeum umění a The Natural History Museum.

Město má vlastní letiště – St Gallen-Altenrheim letiště – s omezenou lety. Nejbližší mezinárodní letiště je letiště v Curychu, který se nachází 89 km západně od St Gallen.