Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bellinzona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bellinzona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bellinzona miniguide

Autopůjčovna Bellinzona
Půjčovna Aut Bellinzona

Bellinzona je malé město s 18.000 obyvateli, leží v jihovýchodní části Švýcarska – v blízkosti italských hranic.To je hlavním městem kantonu Ticino a dominantním jazykem je italština.

Město se nazývá i „klíč k Alp“ a „klíč k Itálii“, protože jeho zeměpisné polohy. Zdaleka nejnavštěvovanější atrakcí Bellinzona, tři pevnosti, které obklopují město: Castel Grande, Montebello a Sasso Corbaro. Jsou považovány za jedny z nejlepších příkladů architektury středověkého opevnění v Alpách. Tyto tři hrady, z nichž všechny jsou velmi dobře zachovalé – a kdo dnes pracuje jako muzea, byl na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO od roku 2000.

K dispozici je jinak několik dalších muzeí v Bellinzona – kromě několika zajímavých uměleckých galerií a několik divadel. Kromě toho, je to vzrušující, starší architektura v centru města – včetně dva středověké kostely.

Jeden atrakcí odlišný charakter, je temperamentní trhu ve městě je centrální náměstí, které je otevřeno každou sobotu ráno.

Není tam žádné letiště v Bellinzona. Nejbližší – Lugano Airport (v sousedním městě Lugano, 30 km jižně od Bellinzona) – je regionální letiště s linkové dopravy, včetně doŽenevy.