Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Bellinzona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bellinzona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bellinzona miniguide

Autopůjčovna Bellinzona

Půjčovna Aut Bellinzona

Bellinzona je malé město s 18.000 obyvateli, leží v jihovýchodní části Švýcarska – v blízkosti italských hranic.To je hlavním městem kantonu Ticino a dominantním jazykem je italština.

Město se nazývá i „klíč k Alp“ a „klíč k Itálii“, protože jeho zeměpisné polohy. Zdaleka nejnavštěvovanější atrakcí Bellinzona, tři pevnosti, které obklopují město: Castel Grande, Montebello a Sasso Corbaro. Jsou považovány za jedny z nejlepších příkladů architektury středověkého opevnění v Alpách. Tyto tři hrady, z nichž všechny jsou velmi dobře zachovalé – a kdo dnes pracuje jako muzea, byl na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO od roku 2000.

K dispozici je jinak několik dalších muzeí v Bellinzona – kromě několika zajímavých uměleckých galerií a několik divadel. Kromě toho, je to vzrušující, starší architektura v centru města – včetně dva středověké kostely.

Jeden atrakcí odlišný charakter, je temperamentní trhu ve městě je centrální náměstí, které je otevřeno každou sobotu ráno.

Není tam žádné letiště v Bellinzona. Nejbližší – Lugano Airport (v sousedním městě Lugano, 30 km jižně od Bellinzona) – je regionální letiště s linkové dopravy, včetně doŽenevy .

Čeština