Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Locarno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Locarno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Locarno miniguide

Autopůjčovna Locarno
Půjčovna Aut Locarno

Locarno se nachází v Ital-mluvit kantonu Ticino – zejména v jihovýchodní části Švýcarska, nedaleko hranic s Itálií. Město je malebné poloze na severním konci velkého jezera Lago Maggiore – a na úpatí Alp – dělal Locarno oblíbené turistické destinace. Počet obyvatel vzroste na 15.000 65.000, jsou zahrnuty předměstí.

Do starého města Città Vecchia je jednou z hlavních atrakcí v Locarnu. Jinak, některé z nejvyhledávanějších-po místech na okraji – nebo nebo jen venku – centrum města.To zahrnuje Hrad Visconteo od 1100-století klášter Madonna del Sasso. Ta je umístěna v obci Orselina vysočiny. Odtud lanovkou na vrchol 1,34 tisíce m vysokou horu Cardaca – kde lze přepravovat se sedačkovou lanovkou na vrchol Cinetta (1671 m). Z obou vrcholů, to je fantastický výhled.

Zajímavostí jiného typu Astrovia Locarno, což je model sluneční soustavy v měřítku 1:1 mld. Kč. Slunce a planety jsou místa podél cyklotras v terénu, a nejdelší vzdálenost – od Slunce (na okraji Locarno) a Pluto (v obci Tegna) – je 6 km.

Centrální náměstí Piazza Grande v Città Vecchia („Staré město“) je v létě dějištěm mnoha koncerty pod širým nebem – zejména v souvislosti s měsíc a hvězdy festivalu v červenci každého roku. Další velká, roční kulturegivenhet prestižního Mezinárodního filmového festivalu v Locarnu v srpnu.

Nejbližší letiště je letiště Lugano, 46 km jižně od Locarno, které fl.a. má trasách do destinací v Itálii, NěmeckuFrancii a Anglii.