Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Neuchatel

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Neuchatel zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Neuchatel miniguide

Autopůjčovna Neuchatel
Půjčovna Aut Neuchatel

Neuchâtel je malé město v západní části Švýcarska s 32.600 obyvateli (2008).Ve městě se nachází na jezeře Neuchâtel, jeden z národa je největší. Jezero je také populární přímořské letovisko v létě, a můžete vzít výletní zpáteční let z Neuchâtel.

Staré Město je jedním z největších turistických atrakcí Neuchâtel – s jeho strmé, vinutí ulic a uliček, obchůdků a restaurací.Kostel Notre Dame, která byla postavena v letech 1100 – 1200 jsou také stojí za návštěvu a palác od 1100s k nedaleké věži „Tour des vězení.“ Ty jsou pozůstatky středověkého bašty, a nabízí panoramatický výhled na město.

Ostatní památky města patří „Centrum Dürrenmatt“ – výstava děl švýcarský spisovatel, malíř a výtvarník Friedrich Dürrenmatt.

Nejbližší hlavní letiště je Ženevě Cointin mezinárodní letiště, nacházející se 121 km jihozápadně od Neuchâtel.