Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Antibes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Antibes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Antibes miniguide

Antibes

Půjčovna Aut Antibes

Antibes se nachází v jihovýchodní Francii , ve Středozemním moři – konkrétně v oblasti Provence-Alpes Côte d’Azur (francouzské Riviéře) – mezi Cannes a Nice .Antibes patří záležitosti (kraj) Alpes-Maritimes, a má asi. 75.800 obyvatel. Město bylo založeno 300 let předKr. Řekové.

Antibes je jedním z největších přístavů v Evropě, světlé – Port Vauban – tam, kde kotví luxusní jachty vedle sebe. Turisté mohou přijít v první řadě Antibes zažít příjemné klima, nádherné písečné pláže a azurově modrého moře, ale město má také historických zajímavostí a památek.

Starého města Antibes je atrakcí samo o sobě, s jeho úzkými uličkami a ulicemi – stejně jako malé obchody. Další populární atrakce ve městě, Picassovo muzeum, umístěné v zámku “Château Grimaldi. Kolekce se skládá z více než 300 děl vytvořil Picasso, od doby, kdy žil v tomto městě. Dalším lákadlem je hvězda-tvarovaný pevnost “Le Fort Carré” z roku 1550 je.  Antibes je také archeologické muzeum a nádherná botanická zahrada.

Pro rodiny s dětmi může být atraktivní Marineland, zábavní park se nachází kousek od města, včetně delfín ukazují, motýlí farma a vodní park.

Nejbližší mezinárodní letiště se nachází ve městě Nice – Nice Aéroport Côte d’Azur – asi 20 kilometrů severovýchodně od Antibes

Čeština