Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Grenoble

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Grenoble zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Grenoble miniguide

Grenoble
Půjčovna Aut Grenoble

Grenoble – jihovýchodní Francii, na úpatí Alp v regionu Rhone-Alpes – je hlavní město v oddělení (kraj) Isère.Grenoble má asi 160.000 obyvatel a leží v údolí mezi vysokými horami – řeka Isère.

Grenoble má mnoho památek a turistických atrakcí, včetně staré město s Notre Dame církve od 1100 – 1200 a pro spravedlnost Palace od 1400s. Navíc, město je přírodní historické muzeum stojí za návštěvu, a Musée de Grenoble – který obsahuje bohatou sbírku obrazů a soch od 1200s k současnosti. Výstava ukazuje díla Gaugin, Matisse a Picassa. Muzeum také má velký a krásný sochařský park.

Od centra města se můžete lanovkou až do Fort de la Bastille (475 m) – středověká tvrz, kde máte nádherný panoramatický výhled na město.

Grenoble je také moderní město s velkým nákupním a mnoho noční život, a to byl rychlý rozvoj jako turista po zimní olympijské hry se zde konaly v roce 1968.

Nejbližší letiště je Aéroport International de Grenoble Isère, který se nachází 40 kilometrů severozápadně od centra města.