Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Auxerre

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Auxerre zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Auxerre miniguide

Autopůjčovna Auxerre
Půjčovna Aut Auxerre

Auxerre je město v regionu Burgundsko. Auxerre je. 150 km jihovýchodně od Paříže, a 150 km od Dijon. Auxerre je městem Yonne odboru, který se nachází na řece stejného jména, Yonne. 37.000 obyvatel žije v Auxerre.

Auxerre je 15 mil od známé oblasti vína Chablis, které je světově proslulé pro své klasické suché bílé víno, které jsou vhodné pro ryby a korýši. Ve městě je gotická katedrála Saint-Etienne d’Auxerre od 1300s. To je známé pro jeho velká skleněná okna. Město bylo autessiodurum Rímn.   Mezi atrakce jsou starobylého kláštera sv Germain, který je už ne v použití, ale která má několik fresek. Město je také známé pro jeho fotbalové družstvo, AJ Auxerre, které jsou založeny na Stade de l’Abbé Deschamps. Blízko města postavil hrad Guédelon.

Nejbližší letiště je letiště Barberey v Troyes, 67 km od centra města Auxerre.