Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dijon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dijon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dijon miniguide

Dijon
Půjčovna Aut Dijon

Ve Francii východní části je Dijon, což je hlavní město v departementu Côte-d’Or.Město patří k Burgundsku regionu a má cca. 155.400 obyvatel. Dijon byl založen v roce 1722, a dnes má mnoho turistických atrakcí – především v architektuře, historii, kulturu a přírodu. Okouzlující staré město od středověku – s několika památek a historických, cenným budov – jsou často navštěvují turisté.

Palais des Ducs, jeden z města je nejvíce známé stavby – paláce, kde se nejstarší části jsou z roku 1300 – / 1400 je. Obě radnice a Muzeum umění „Musée des Beaux Arts“ se nachází zde. Další slavná budova je kostel Notre Dame z roku 1220-století v gotickém stylu – jedna z největších a nejkrásnějších kostelů ve městě. Na vrcholu kostela můžete vidět kostelní zvon od roku 1382, který je ještě památka Dijon.

Ve městě má také další turistické atrakce – včetně archeologické muzeum, botanická zahrada, planetárium, přírodní historie a mnoho krásných parků a náměstí. Kromě toho, opery, divadel a kin, stejně jako dobrých restaurací a kaváren pěkný malý.

Nejbližší letiště je Aéroport Dijon Bourgogne, který se nachází v Longvic – 6 km jihovýchodně od centra města