Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Colmar

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Colmar zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Colmar miniguide

Autopůjčovna Colmar
Půjčovna Aut Colmar

Colmar je město ve východní Francii, v Alsasku.Colmar kapitál Haut-Rhin oddělení, která se nachází 15 km západně od Rýna. Cca. 67.000 obyvatelé žijí v Colmaru.

Colmar byl založen v 800-číslo. V 1226 město dostalo postavení Imperial v německo-římská říše. Když bylo město součástí Německa volal města Kolmar. To vstoupilo do francouzských rukou v 1697, ale byl Němec v roce 1871, a francouzský od roku 1945. Colmar má mnoho zachovalých staveb z období středověku a renesance. Zde je slavný ledový Heim oltář z roku 1500 tím, Matthias Grünewald, který je považován za mistrovské dílo žánru sochy. Město má několik starších budov, kostel svatého Martina z 1200-století dominikánský klášter Unterlinden ze stejného období. Zde je Unter Linden Muzeum dnes. Město má také etnografické, Muzeum hraček a Bartholdi muzeum, návrhář Socha svobody v New Yorku. Tam jsou také Muzeum současného umění Espace André Malraux.

Nejbližší letiště je Basileji a ve Štrasburku, a to jak cca. 57 km od Colmar.