Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Clermont Ferrand

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Clermont Ferrand zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Clermont Ferrand miniguide

Autopůjčovna Clermont Ferrand
Půjčovna Aut Clermont Ferrand

Clermont-Ferrand je město ve střední Francii. 360 km jižně od Paříže. Město je hlavním městem regionu Auvergne v oddělení Puy-de-Dôme. Cca. 140.000 obyvatel žije v Clermont-Ferrand, 261.000 s předměstími. Město leží na rovině, a je známý pro množství sopek, Chaîne des Puys, který se nachází v okolí města. Nejvyšší, Puy-de-Dôme, která se nachází 13 mil mimo centrum města.

Clermont-Ferrand, založeno Římany jako Augustonemetum, a stal se biskupství o. 250 roky Město je jedním z nejstarších ve Francii. Město je rodištěm filozofa Blaise Pascal (1623-1662). ROYAT předměstí, která se nachází 430 metrů nad mořem, je letní turistické letovisko s minerálními prameny. V Clermont-Ferrand jsou atrakce jako například archeologické a přírodní historie. Ve starém městě nachází senromanske Notre-Dame-du-Port baziliky z 1100s a gotickou katedrálu 1100 – 1400 je. Na Place de Jaude tam je velká socha Vercingetorix sedí na drsný. Je navržen tak, Frederic Bartholdi, který také vytvořil Socha svobody v New Yorku.

Aéroport Clermont-Ferrand Auvergne je. šest kilometrů mimo Clermont-Ferrand.