Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nîmes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nîmes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nîmes miniguide

Nîmes
Půjčovna Aut Nîmes

Nimes – které má asi 150.000 obyvatel – je hlavní město v departementu Gard, který je součástí regionu Languedoc-Roussillon. Ve městě je asi. 125 km severozápadně od Marseille – a to má velmi bohatou historii, něco, co stále více charakterizuje panorama města.

Některé z atrakcí Nimes se skládá z dobře-dochovaných památek z římské doby – např.. eliptické amfiteátr Arene de Nimes z prvního století př. nlKr., V roce 2000 let starý chrám Maison Carré a akvadukt Pont du Gard (nachází cca. 20 km severovýchodně od města a je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO).

Nimes se jinak také vzrušující, moderní architektura na odiv – včetně Carré d’Art Museum (postaven v roce 1986, naproti chrámu Maison Carré) a post-moderní rezidenční komplex Neamausus.

Nejbližší letiště – Aéroport de Nîmes – je asi. 20 km severovýchodně od města.