Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chambery

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chambery zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chambery miniguide

Autopůjčovna Chambery
Půjčovna Aut Chambery

Chambery je město ve východní Francii, 45 kilometrů severně od Grenoblu a 13 km jižně od Aix-les-Bains.Chambéry je historické hlavní město departementu Savoie.56.000 obyvatelé žijí ve městě, s celkem 114.000 předměstí.

Chambéry popsán nejprve v 1029 jako Camberiacum. Město vyrostlo kolem hradu Chateau de Chambery, která byla založena v roce 1232. Hrad byl hlídat silnice, které spojují Burgundsku, Švýcarsku a Itálii. Hrad byl rozšířen v 1400s, aby se stal sídlem rodu Savoia. Dnes, uspořádal turné a koncerty zde. V roce 1860 pod francouzskou nadvládou Chambery. Chambery je obchodní centrum a je dva kilometry od pobřeží místo Přečtěte Charmettes, který je známý z doby filozof Rousseau je. Camberys nejznámější památkou je   slon fontánou, Fontaine des slony, od roku 1838.Byl postaven na počest úspěchů Benoit de Boignes v Indii. K dispozici je také klášter v Hautecombe od 1135 ve městě.

Chambéry letiště je méně než kilometr od centra města.