Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Louviers

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Louviers zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Louviers miniguide

Autopůjčovna Louviers
Půjčovna Aut Louviers

Louviers je město v severní Francii, 30 km jižně od Rouen, a 100 kilometrů severně od Paříže. Louviers se nachází v Eure oddělení Haute-Normandie. Cca. 18.000 obyvatelé žijí ve městě.

Město je známé pro své muzeum Musée des Décor de Théâtre, d’Opéra de et kino. To je také kostel Notre Dame, který má z části 1300s. Tam je také muzeum, které bylo založeno v roce 1872. Město také má atrakcí, jako je Bigards Dům s uměleckou činnost, jako je malba, jakobinerkloster, Le Cloitre des Penitents, který byl postaven v roce 1700. Klášter byl škole chlapecké ‚, vězení a dnes sídlí městské hudební školy. Louviers také park, Le Jardin veřejnosti, která byla otevřena v roce 1927, a který je pojmenovaný po politikem Aristide Briand. Město má několik trhů, pokud tyto oděvy se prodávají.

Nejbližší letiště je Rouen Vallée de Seine, ca. 19 km od Louviers. Paříž Charles de Gaulle také se dostanete vlakem.