Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Saint Brieuc

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Saint Brieuc zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Saint Brieuc miniguide

Autopůjčovna Saint Brieuc
Půjčovna Aut Saint Brieuc

Saint-Brieuc je město v severní Francii, 99 mil západně od Rennes v Bretani.Město je hlavním městem departementu Côtes-du-Nord, vedoucí ze Saint-Brieuc Bay. V obci je cca. 50.000 obyvatel.

Saint Brieuc má katedrála, Saint Etienne, od 1200-1400 má. Staré Město má více budov ve stylu art deco. Tam je také muzeum umění, Musée d’Art et d’Histoire, LA BRIQUETERIE, muzeum věnované lidské činnosti v oblasti v 1900s, kapličky, kostely a zámky, do parku u Villa Rohannec’h. Návštěvníci se mohou zapojit do aktivity jako například jachting, jízda na kajaku a kanoe, surfování, mimo jiné abychom jmenovali alespoň některé.

St Brieuc má malé letiště s lety na britské Normanské ostrovy, zatímco nejbližší letiště o určité velikosti je Pleuruit Dinard letiště cca. 51 km daleko.