Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tours

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tours zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tours miniguide

Autopůjčovna Tours
Půjčovna Aut Tours

Výlety je město v centrální Francii, východně od Nantes. Prohlídka se nachází na řece Cher v platnosti Loire. Je hlavním městem departementu Indre-et-Loire. Žijeme cca. 133.000 obyvatel, 307.000 z předměstí.

Město bylo původně keltský město. Cesar dobyl město v 50. století. Na 200-století se stal centrem šíření křesťanství v oblasti Galie. Starého města má mnoho staveb z období středověku a renesance. Zde je gotický kostel sv Gatien katedrála, která byla zahájena v roce 1170 a dokončena v roce 1547.   Prohlídka také zahrnuje St Julien kostela a Arcibiskupský palác v renesanci od 1600s, nyní muzeum umění. Další zajímavosti jsou prohlídky zámku, Loire řeka, květinový trh a prostor Plumereau Místo a Starého Města. Region kolem Tours, Touraine je známá pro své víno a francouzský přízvuk. V Tours je také pivo akademie.

Aéroport Prohlídka Val de Loire letiště, který se nachází méně než kilometr od centra města Tours.