Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Albi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Albi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Albi miniguide

Autopůjčovna Albi
Půjčovna Aut Albi

Albi je město v jižní Francii. Ve městě je asi. 70 km severovýchodně od Toulouse, na řece Tarn. Cca. 66.000 obyvatel žije v Albi.

Město je možná nejlepší známý jako místo narození umělce Toulouse-Lautrec je. V Toulouse-Lautrec muzeum, mohou návštěvníci shlédnout více než 1.000 děl umělce, který je jedním z nejoblíbenějších malířů Francie. Albi je také slavná gotická katedrála, Sainte-Cécile, postavený v letech 1282 – 1390 To je 113 metrů dlouhý, 35 metrů široký a 40 metrů vysoká. Věž s hodinami je 78 metrů vysoká. Katedrála je největší zdobí katedrála v Evropě, díky renesanční malby v klenbě. K dispozici je také biskupský hrad z 1300s, Palais de la Berbie. To má sedm metrů tlustý. V roce 1678 to bylo děláno na zahradě u zámku. Zde je jeden z nejlepších pohledů přes řeku Tarn. Toto je místo, kde se nachází muzeum malíře Toulouse-Lautrec.

Letiště je Toulouse Blagnac se nachází 71 km od centra města Albi.