Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Saint Quentin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Saint Quentin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Saint Quentin miniguide

Autopůjčovna Saint Quentin
Půjčovna Aut Saint Quentin

Saint-Quentin je město v severovýchodní části Francie, v Picardy, 155 km severovýchodně od Paříže.  Saint-Quentin leží na řece Somme a Canal de Saint-Quentin. Cca.59.000 obyvateli patří k Saint-Quentin.

Saint-Quentin byl založen Římany, a byl nazýván Augusta Viromanduorum. Ve středověku, Saint-Quentin kapitál kraje Vermandois. V tomto okamžiku, velký klášter založen ve městě zde.   Město má textilní průmysl, který se datuje zpátky do 1500s. Město má několik starších budov, chrámu ze 1200-1400, který je známý pro své sochy a barevné sklo. Tady je muzeum s uměním od 1700s a radnicí od 1400s. Město je Champs-Elysées park nabízí dobré podmínky pro promenády, a existují dobré procházky podél St Quentin kanál. Saint-Quentin má také bazilika a palác, Palais de Fervaques, kromě některých muzeí.

Paříž Roissy-Charles de Gaulle je nejbližší letiště 145 km od centra Saint-Quentin.