Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Perpignan

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Perpignan zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Perpignan miniguide

Perpignan
Půjčovna Aut Perpignan

Perpignan se nachází v jižní Francii – cca. 10 km od Středozemního moře a 30 km od hranic s Španělsku. Město patří do regionu Languedoc-Roussillon, a je hlavní město v departementu Pyrénées-Orientales. Perpignan má 118.200 obyvatel (2007), a obrátit se na předměstí obyvatelstva se zvyšuje na téměř 300.000.

Město bylo založeno na počátku 900, a 1200 – 1300 a je patřil Perpignon království Mallorca. Jeden z města je hlavní turistické atrakce jsou s tím spojené. Palais des Rois de Mallorca je palác a pevnost s krásným výhledem na město z 1276 Na stránkách je jedna z nejvýznamnějších památek v Perpignanu, a byl původně sídlem králů Mallorky.

Dalším lákadlem ve městě: katedrála sv Jean Baptista – který byl odstartován v roce 1324 a byla dokončena v roce 1509, Castillet od 1300s, přírodní historické muzeum a letecké muzeum.

Nejbližší mezinárodní letiště je Aéroport Perpignan – Rivesaltes, což je o 6 kilometrů severozápadně od centra města