Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pau

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pau zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pau miniguide

Pau
Půjčovna Aut Pau

Pau (asi 80.000 obyvatel) se nachází v jihozápadní Francii – v departementu Pyrénées-Atlantiques, který patří do oblasti Akvitánie.Ve městě se nachází na kopci, a z ulice „Boulevard des Pyrénées“ Pau je nádherný panoramatický výhled na hory Pyrenejí.

Pau je známo, že je velký zimní destinace, ale také má několik dalších turistických atrakcí. Jen mimo staré město je Château de Pau je nyní muzeum a historickou památkou s obzvláště jemnou sbírku tapiserií. Hrad byl královským sídlem Henri IV (král Francie a Navarre). Dva z hradní věže je od 1100s, a hlavní věž od 1300s.Přiléhající k hradu, je krásný park.

Další památky: Muzeum umění „Musée des Beaux Arts, Musée Bernadotte – rodiště Jean-Baptiste Bernadotte (kdo byl korunovaný král Švédska a Norska v 1818), palác Beaumont z roku 1800 (který je nyní kongresové centrum) a lanovka Pau.

Nejbližší letiště je Aéroport Pau-Pyrénées, což je o 7 kilometrů severozápadně od centra města. Na letiště má pravidelné lety do PařížeLyonu a Londýně.