Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bergerac

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bergerac zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bergerac miniguide

Autopůjčovna Bergerac
Půjčovna Aut Bergerac

Bergerac je město v jižní Francii, 85 km východně od Bordeaux. Město se nachází v oddělení Dordogne, a má asi. 28.000 obyvatel.

Tam je několik historických památek v blízkosti města. Bergerac se nachází mimo zámek Chateau de Tiregand uprostřed vinice. Domu pochází z roku 1800 a má pěkné parku.

Bergerac byl jeden z hlavních měst Huguenots, a vrátil se po válkách 1500 – a 1600. Město bylo obchodování s vínem, kaštany, lanýže a tabák. Bergerac má muzeum vína, Maison du vína, který byl vytvořen v 1600s. Zde se mohou návštěvníci dozvědět více o 13 regionálních vín. Costia muzeum domy díla sochaře Constantina Costia Papachristpoulos. K dispozici je také tabák muzeum v Bergerac. To má čtyři hlavní témata: objev tabák, tabákové sociální dějiny, tabák a umění, a tabák umění. Měl by mít také velkou sbírku tabáku.

Nejbližší letiště je letiště, které Roumaniere se nachází čtyři míle mimo centrum Bergerac.