Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Saint Malo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Saint Malo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Saint Malo miniguide

Saint Malo
Půjčovna Aut Saint Malo

Saint-Malo je pobřežní město s cca. 50.000 obyvatel (počet obyvatel čtyři dvoulůžkové během turistické sezóny), který se nachází v severovýchodní části francouzského regionu Bretaň. Administrativně, město patří k ministerstvu Ille-de-Vilaine. Původně (kolem roku 1000 nlKr.) Lhaní města, které se pak jen sestával z kláštera na ostrově.Později bylo město opevněno s pevným kroužkem zdi a spojení s pevninou.

Stěn stále existují kolem starého centra města – tzv. La Ville Intra-Muros („město ve zdi“), který je hlavní atrakcí samo o sobě. Toto je také kde většina z jednotlivých lokalit – např.. Château de Saint-Malo (kde nejstarší části jsou z roku 1400 je) a středověkého kostela Cathédrale Saint-Vincent de Saint-Malo, které má postavení francouzské národní památkou. To také má malý, opevněné ostrovy L’Île du Fort Národní a L’Île du Petit Bé.

Rance řeka má svůj konec v Saint-Malo, a přílivový rozsah je velmi velký. Tam může být až 13.5 meter rozdíl mezi přílivu a odlivu. Tento jev byl využit na světě největší přílivové elektrárny byla postavena v Saint-Malo.

Nejbližší letiště je Aéroport Dinard Pleurtuit-Saint Malo, který se nachází v Pleurtuit (asi 12 km jihozápadně od Saint-Malo.