Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mylhúzy

Jste na dlouhé dovolené a přemýšlíte o tom, že byste si pronajali auto v Mulhouse? K dispozici je tu široká nabídka autopůjčoven. Jste-li dobrodruh, nebo nadšenec do cestování, Francie je nepochybně lákavou zemí k návštěvě. Jak se ale budete přemisťovat z jednoho turistického cíle do druhého? S půjčeným autem můžete jezdit na výlety podle vlastního výběru a cestovat z jednoho města do druhého vlastním tempem.

Průvodce po Mulhouse

Autopůjčovna Mylhúzy
Půjčovna Aut Mylhúzy

Mulhouse je známým turistickým městem, které se nachází ve východní Francii a poblíž německých a švýcarských hranic. Podle statistiky z roku 2019 ve městě žije 110 755 obyvatel. Město je obklopeno dalšími městy, jako je Riedishiem vzdálený 2,5 km a Lutterbach, vzdálené 4,17 km. Doby jízdy jsou v Mulhouse ovlivněny faktory jako je trasa, kterou se rozhodnete jet, zda-li jedete v dopravní špičce, rychlostí nebo uzávěrkami silnic. Pokud si plánujete udělat výlet po celé Francii, Mulhouse stojí za to.

Proč turisté upřednostňují město Mulhouse? Co je na něm tak jedinečné? Město se pyšní zajímavými turistickými atrakcemi, které nabízejí návštěvníkům vzrušující dobrodružství. Mulhouse je známé pro svou poutavou výstavu modelů aut Bugatti a Mercedes v Cite de automobile. V muzeu vlaků mají pak nadšenci cestování příležitost sledovat nádhernou výstavu železničních vagónů a lokomotiv pocházejících z roku 1878. Novogotický chrám je další památkou lákající návštěvníky – byl založen již ve 12. století a je zdoben vitrážemi.

  • Mulhouse má odhadovanou populaci 110 755 obyvatel
  • Mulhouse je turistickou destinací nacházející se ve východní Francii.

Máte na dovolené v oblibě návštěvu zoologických zahrad s přáteli, rodinou či kolegy? Pokud ano, Mulhouse by mělo být jedním z míst, kde se zastavit. Zoo Mulhouse je dobře známá jako domov tygrů, lemurů a ledních medvědů. Najdete tu rovněž zahradu plnou rostlin rozdílných textur a vůní. Během návštěvy narazíte také na Muzeum tištěného textilu. V tomto muzeu mají návštěvníci možnost sledovat rozsáhlou sbírku tiskovin a textilií z 18. století.

Dalším unikátním místem v Mulhouse je kovová rozhledna postavená v 19. století. Věž Tour du Belvedere se nachází na kopci, aby mohla návštěvníkům poskytnou výjimečný výhled. Dalšími turistickými cíli při návštěvě Mulhouse jsou Salvator Park a Musee Historique. Muzeum Musee Historique bylo navrženo tak, aby se dobře postaralo o milovníky starověkých starožitností – ve výstavní hale je možné vidět obrazy, artefakty a starověký nábytek. Mulhouse je dobře propojeno s ostatními městy a jeho obyvatelé jsou nejen přátelští, ale také dobrosrdeční.

Objevujte se svým půjčeným autem

Až dorazíte do Mulhouse, jaký je váš plán, abyste stihli vidět všechna místa, která chcete navštívit? Ať už máte v úmyslu návštěvu parku, staré radnice nebo restaurace, k těmto cílům se vyplatí dojet půjčeným autem. Nejlepší věcí na půjčovnách aut je, že si můžete vybrat model, který bude vyhovovat vašim cestovatelským potřebám i specifikám. Restaurace Le 4 je jedním z míst, kam se jít při návštěvě Mulhouse najíst. Restaurace se nachází jen 430 metrů od centra města. S půjčeným autem se dostanete do hotelu za 5 minut.

Kostel sv. Štěpána je další turistickou atrakcí, kterou byste měli při návštěvě Francie zvážit. Kostel se nachází 303 metrů od centra Mulhouse. S pronajatým autem byste se měli do kostela dostat za 4 až 5 minut. Doba jízdy se však liší v závislosti na dopravní špičce, rychlostních limitech a typu automobilu. Dalším cílovým místem k uvážení je i bývalá radnice města. Nachází se 315 metrů od centra a cesta vám bude trvat maximálně 5 minut.

Kde si po dlouhém dobrodružství v Mulhouse zdřímnout nebo přespat? Hotel Kyriad Hotel Mulhouse se nachází 106 metrů od centra a je ideálním místem k odpočinku. Kyriad je jednozastávkovou destinací nabízející ubytování, horké lázně a zábavní haly. Hotel je vybaven společenskou místností, kde se návštěvníci mohou socializovat a zároveň si dát drink. S půjčeným autem vám cesta do hotelu zabere pouze 4 minuty.

Pokaždé, když navštěvujete jinou zemi nebo město, je vhodné si zjistit místa, kde je možné získat základní služby. Například po dlouhém letu můžete mít bolesti hlavy. V jakém obchodě je nejlepší si koupit lék na úlevu od bolesti? Lékárna Chemist’s je v Mulhouse obecně známým podnikem, jenž je v provozu už od roku 1649. Obchod se nachází hned vedle Rue des Boulangers a 89 metrů od centra. Do lékárny vám to bude autem trvat pouze 3 minuty. Navštivte lékárnu a užijte si maximumální zákaznický servis.

Letiště

V blízkosti Mulhouse se nachází několik letišť nabízející domácí i mezinárodní lety. Na letištích najdete zavedené agentury pronajímající auta, které se pyšní tím, že vám nabídnou ten nejlepší vůz splňující vaše specifikace. VTC Transfert je letiště nabízející kyvadlovou dopravu. Zde si můžete půjčit auto od společností Thrifty a Avis. Návštěvníci používají toto letiště do destinací, jako jsou Basilej, Švýcarsko a Freiburg.

Letiště v Curychu je další letištěm, na které se můžete při návštěvě Mulhouse spolehnout. Curych je domácím i mezinárodním letištěm, jež slouží turistům cestujícím na jiná místa určení jako je Švýcarsko, Freiburg a Basilej. Letiště nabízí služby autopůjčoven, jako jsou například Hertz, Europcar a InterRent. Tady si můžete se pronajmout auto k návštěvě různých destinací za pouhých 711 Kč na den.

EuroAirport je mezinárodním letištěm nacházejícím se v Saint-Louis. Letiště je zřízeno tak, aby mohlo sloužit třem různým národům. Pokud si potřebujete na letišti půjšit auto, můžete se spolehnout na agentury jako je Hertz, Goldcar, dol a Avis. Půjčovny vám nabídnout širokou škálu modelů, ze kterých si budete moci vybrat. Návštěvníci využívají služby EuroAirport k návštěvě destinací jako je Freiburg, Švýcarsko a Basilej.

Doprava

Na jaké straně silnice máte dovoleno jezdit a cestovat v Mulhouse? Pravidla jízdy se liší v závislosti na vaší zemi původu: v některých zemích by měli řidiči, pokud nepředjíždí, zůstat vlevo a naopak. V Mulhouse musíte při řízení svého půjčeného auta jezdit na pravé straně silnice. Všichni motoristé by měli dodržovat stanovená pravidla, nebo je čeká pokuta.

Jaký je v Mulhouse stanovený rychlostní limit? Ve Francii jsou dobře udržované silnice a jako řidič můžete být v pokušení překračovat rychlostní limity. V současné době mají dodávky, motocykly a automobily dodržovat rychlostní limit 129 km/h. Rychlost však klesá u motoristů, kteří používají jeden pruh až do rychlosti 79 km/h. Rychlostní limit v obydlených a městských oblastech je nastaven na 50 km/h.

Abychom to krátce shrnuli, Mulhouse vede na seznamu turistických cílů. Město nabízí širokou škálu atrakcí, které vyhovují návštěvníkům všech věkových kategorií. Cestování napříč různými destinacemi je snadnější, neboť cestující si mohou půjčit nebo pronajmout auto za levnou a ohleduplnou cenu. A co se stane, když pojedete s pronajatým autem na výlet a budete tam chtít strávit nějaký čas? K dispozici je několik možností parkování, jež vám v Mulhouse zajistí radost z jízdy. Poplatky za parkování jsou stanoveny tak, aby vyhovovaly všem cestujícím.