Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Castres

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Castres zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Castres miniguide

Autopůjčovna Castres
Půjčovna Aut Castres

Castres je město v jižní Francii v departementu Tarn.Ve městě se nachází 72 km východně od Toulouse na řece AGOUT. Cca. 46.000 obyvatelé žijí v Castres, který se nachází 172 m nad mořem.

Město je možná nejlépe známý jako francouzské socialistické rodiště vůdce Jean Jaurès. Muzeum bylo oddané němu v roce 1988. V centru, náměstí Place Jean-Jaurès, kostel Notre-Dame de la Plata od 1700s, a katedrála sv-Benoît z roku 1677. Katedrály zahrady byly navrženy Le Nôtre, který také navrhl park ve Versailles. Město se může pochlubit také muzeum Goya, pojmenoval podle španělského malíře Franciska Goyi. Toto muzeum má největší sbírku španělských obrazů ve Francii, a také zahrnuje díla Velazquez a Zurbaran. Muzeum bylo otevřeno v roce 1840 a má asi. 28.000 návštěvníků každoročně.   Castres hostí každoroční festival krátkých filmů.

Nejbližší letiště je letiště Mazamet což je cca. sedm kilometrů jihovýchodně od Castres.